Gajecka - Autorska pracownia architektonicznaNowoczesne projekty domów jednorodzinnych, biur i apartamentów

gotowe projekty domów z kosztorysemW ofercie pracowni architektonicznej Gajecka.pl znajdują się wyłącznie najwyższej jakości projekty domów jednorodzinnych, apartamentów oraz biur, które są przygotowywane zarówno z myślą o klientach indywidualnych, jak i firmowych. Są to projekty nowoczesnych domów parterowych, a także z poddaszem użytkowym, wykonane w technologii tradycyjnej murowanej oraz energooszczędnej.

Tworzone przez naszych architektów tanie projekty domów jednorodzinnych charakteryzują się wygodą użytkowania, atrakcyjną formą oraz przemyślanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i funkcjonalnymi. Poza projektami domów nowoczesnych z płaskim dachem czy doświetlonych dużymi płaszczyznami przeszkleń, dla klientów nie tylko z miasta Częstochowa, ale i całego kraju, wykonujemy także projekty apartamentów i biur o reprezentacyjnym charakterze, idealne dla osób poszukujących komfortu oraz ponadczasowej elegancji. W ciągu ostatnich kilku lat zauważyliśmy wzmożony popyt na ten typ zabudowy, dlatego naszym celem jest projektowanie domów oraz biur odpowiadających najnowszym trendom architektonicznym.

Sprzedaż oraz praca nad projektami typowymi


W ofercie biura Gajecka.pl znajdują się również projekty typowe/gotowe innych znanych pracowni architektonicznych z całego kraju. które zostały przygotowane z niezwykłą starannością i uwzględnieniem najnowszych przepisów prawa budowlanego. Wśród nich można znaleźć projekty domów o zróżnicowanej formie oraz wielkości: parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym. Są to także koncepcje budynków z garażami i przeznaczone do zabudowy bliźniaczej.

projekty typowe Poza gotowymi tanimi projektami domów jednorodzinnych, klientom z miasta Częstochowa oraz innych rejonów naszego kraju, oferujemy również fachową pomoc w doborze konkretnej koncepcji dla własnego projektu domu indywidualnego., gdyż Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poszukiwanie tego jednego, wymarzonego projektu jest niezwykle czasochłonnym zajęciem. Ceniąc czas i wygodę naszych klientów, oferujemy także dogodne sposoby zamówienia i kupna projektu – można go zamówić telefoniczne, mailowo lub zamówić i odebrać osobiście w siedzibie naszej pracowni zlokalizowanej w dogodnym miejscu na terenie miasta Częstochowa.

Adaptacje projektów pod indywidualne potrzeby klienta


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów, oferujemy profesjonalne usługi związane nie tylko z projektowaniem domów, ale także z dokonywaniem adaptacji i przeróbek w projektach typowych/gotowych. Adaptacja jest zawsze wykonywana przez uprawnionego architekta i może zostać zrealizowana po zakupie gotowego projektu domu jednorodzinnego, biura czy apartamentu, w celu uzyskania pozwolenia na budowę.

W ramach tej usługi wprowadzamy do projektu zmiany na indywidualne życzenie inwestora, dostosowując go jednocześnie do lokalnych warunków środowiskowych i gruntowych. Pomagamy także uzyskać komplet niezbędnych uzgodnień i dokumentów, takich jak między innymi warunki techniczne dostawy mediów, odrolnienie wyłączenie gruntów z produkcji rolniczej, uzgodnienie lokalizacji wjazdu zjazdu z drogi publicznej itp. Przygotowujemy również m. in. wnioski o ustalenie warunków zabudowy lub o pozwoleniu na budowę i składamy je we właściwym Starostwie Powiatowym lub Urzędzie Miasta, w celu uzyskania ostatecznych decyzji administracyjnych a w końcu ostatecznego pozwolenia na rozpoczęcie inwestycji.


KONTAKT Z NAMI

zapraszamy do kontaktu
FORMULARZ
KONTAKTOWY

PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA

Anna Gajecka - Matuszczak

ul. Warszawska 323
42-209 Częstochowa

zapraszam do kontaktu
kom.: 608 845 883

e-mail: biuro@gajecka.pl