Gajecka - Autorska pracownia architektonicznaProjektowanie i aranżacja wnętrz w Częstochowie

projektant wnętrz częstochowaZamiłowanie do oryginalnego projektowania wnętrz oraz umiejętne śledzenie aktualnych trendów w dziedzinie design pozwala nam na tworzenie przestrzeni nowoczesnych, ponadczasowych i funkcjonalnych. Nasza pracownia z siedzibą w mieście Częstochowa specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych projektów pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz budynków użyteczności publicznej. Aranżacja i projektowanie wnętrz to nasza pasja, którą realizujemy z bardzo dużym zaangażowaniem i niezwykle skrupulatnie.

Nasi architekci wnętrz łączą tradycyjne style architektoniczne z najnowocześniejszymi trendami, tworząc nieszablonowe projekty, które cechują się czystą formą oraz ponadczasową prostotą. Oferujemy kompleksowe usługi projektowe, począwszy od przygotowania koncepcji, aż po rozwiązania najdrobniejszych detali projektowych. Wszystkie projekty obiektów budowlanych, wizualizacje oraz aranżacje wnętrz realizujemy na terenie całego miasta Częstochowa, kierując swoją ofertę zarówno do klientów prywatnych, jak i firmowych z całego kraju.

Zdolni projektanci wnętrz i architekci, którzy urządzą każdą przestrzeń


Główną misją pracowni Gajecka.pl jest przekładanie wizji i marzeń klientów na zapis projektowy, starając się jak najlepiej spełnić ich oczekiwania i wymagania. Nasi projektanci i dekoratorzy wnętrz korzystają z wieloletniego doświadczenia i ogromnej wiedzy, kreując przestrzenie funkcjonalne i dbając o dopracowanie najmniejszych szczegółów technicznych. Aranżacja wnętrz odbywa się w sposób sprawdzony i metodyczny, zarówno z poszanowaniem sugestii inwestora, jak i z zachowaniem zasad wyczucia estetyki.

projektowanie wnętrz częstochowa Każdy nasz projektant wnętrz poza projektami koncepcyjnymi jest w stanie przygotować kompletną aranżację przestrzeni, zawierającą układ funkcjonalny pomieszczenia, dobór kolorystyki i wyposażenia, a także wizualizację komputerową. Nasz zespół architektów wnętrz aranżuje zarówno przestrzenie prywatne, jak i publiczne, dbając by realizacja założeń projektowych przebiegała zawsze zgodnie z ustaloną koncepcją. W tym celu wszystkie projekty mogą zostać - na życzenie klienta - objęte nadzorem autorskim.

Adaptacje projektów pod indywidualne potrzeby klienta - projektowanie wnętrz Częstochowa


Współpraca z pracownią architektoniczną Gajecka.pl rozpoczyna się od spotkania w naszym biurze w mieście Częstochowa, podczas którego architekt wnętrz jest w stanie poznać indywidualne preferencje i oczekiwania klienta. Na tym etapie projektant wnętrz może pokazać nasze dotychczasowe projekty, a następnie przygotować wstępną koncepcję projektową. Dekorator wnętrz świadczy klientom fachową pomoc w zakresie doboru materiałów wykończeniowych, rodzaju oświetlenia oraz zestawów kolorystycznych pomieszczenia.

Współpraca z projektantami wnętrz nie ogranicza się tylko do zaplanowania architektury przestrzeni. Pomagamy również w funkcjonalnym rozmieszczeniu mebli i innych sprzętów, wszystkie elementy precyzyjnie rozrysowując w programie komputerowym. Finalnie, w zależności od wymagań inwestora, klient otrzymuje pełną dokumentację techniczną, która obejmuje projekt budowlany, wizualizacje oraz rysunki techniczne detali projektowych dla wykonawcy inwestycji.


KONTAKT Z NAMI

zapraszamy do kontaktu
FORMULARZ
KONTAKTOWY

PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA

Anna Gajecka - Matuszczak

ul. Warszawska 323
42-209 Częstochowa

zapraszam do kontaktu
kom.: 608 845 883

e-mail: biuro@gajecka.pl