Gajecka - Autorska pracownia architektonicznaDoświadczeni i kreatywni architekci z miasta Częstochowa

Gajecka - Autorska pracownia architektonicznaPracownia architektoniczna Gajecka.pl z siedzibą w mieście Częstochowa funkcjonuje na rynku od kilku lat, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu projektowania wnętrz, budynków oraz elementów małej architektury. Na swoim koncie mamy dziesiątki zrealizowanych projektów domów jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, a także przestrzeni handlowo-usługowych oraz magazynowych i produkcyjnych.

Nasi architekci posiadają kompletne zaplecze techniczne niezbędne do przygotowywania wielobranżowych dokumentacji technicznych. Każdy współpracujący z naszym biurem dobry architekt opracowuje projekty przy wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania wspomagającego projektowanie architektoniczne oraz konstrukcyjne. Dzięki temu wszystkie tworzone koncepcje odznaczają się najwyższym poziomem jakości technicznej, pozwalając na kreowanie przestrzeni unikatowych, funkcjonalnych i użytecznych.

Zespół pracowni architektonicznej Gajecka.pl


Pracownię Gajecka.pl tworzy zespół doświadczonych i kreatywnych architektów, konstruktorów i innych projektantów branżowych z miasta Częstochowa i okolic, specjalizujących się w projektowaniu kubaturowym, projektowaniu wnętrz, konstrukcji oraz instalacji zewnętrznych i wewnętrznych budownictwa jedno i wielorodzinnego, budynków użyteczności publicznej: przemysłowych, produkcyjnych, handlowych, biurowych, usługowych, rekreacyjnych, hoteli, pensjonatów, przychodni, szpitali, szkół, przedszkoli, budynków sakralnych, jak również budynków inwentarskich i magazynowych a także obiektów małej architektury. Wieloletnie doświadczenie poparte praktyką sprawia, że każdy zatrudniony przez nasze biuro dobry architekt jest w stanie zaproponować klientom ciekawe rozwiązania architektoniczne i konstrukcyjne.

Dobry Architekt Częstochowa Staranny dobór architektów, projektantów i dekoratorów oraz ich całościowa koordynacja pozwala nam na realizowanie nawet najśmielszych i najbardziej nietypowych wizji projektowych. Każdy nasz architekt jest w stanie stworzyć projekt odpowiadający oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, zachowując przy tym wysokie walory estetyczne i poszukując oryginalnych rozwiązań.

Współpraca na wszystkich etapach tworzenia projektu - dobry architekt Częstochowa


Misją naszej firmy jest współpraca z klientem na każdym etapie tworzenia projektu, począwszy od przedstawienia wstępnej koncepcji, poprzez przygotowanie projektu budowlanego, aż po fachową pomoc w uzyskaniu pozwolenia na rozpoczęcie inwestycji. Nasi architekci obsługują zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych nie tylko z miasta Częstochowa, ale i z innych rejonów naszego kraju, zapewniając kompleksową obsługę projektową i dokładając wszelkich starań, by tworzone wnętrza oraz obiekty spełniały oczekiwania kontrahentów.

Każdy dobry architekt kompleksowo realizuje projekty wnętrz i budynków, tworząc koncepcje stanowiące udane połączenie estetyki, funkcjonalności oraz wysokiej jakości wykonania. Współpracując wyłącznie z doświadczonymi i dobrymi architektami, wszystkim klientom możemy zapewnić rzetelną i solidną obsługę, dając jednocześnie gwarancję opracowań projektowych na najwyższym poziomie przy zachowaniu dobrej realcji ceny do jakości.


KONTAKT Z NAMI

zapraszamy do kontaktu
FORMULARZ
KONTAKTOWY

PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA

Anna Gajecka - Matuszczak

ul. Warszawska 323
42-209 Częstochowa

zapraszam do kontaktu
kom.: 608 845 883

e-mail: biuro@gajecka.pl